+420 354 525 755 vrata@schreiner.cz

O nás

Ve stomatologické ordinaci MUDr. Vratislava Schreinera a MDDr. Lucie Schreinerové v Aši nabízíme lékařskou péči na špičkové úrovni všem z těch pacientů, kteří požadují cenově dostupnou, ale přitom vysoce kvalitní péči založenou na těch nejmodernějších postupech. Poskytujeme komplexní stomatologické služby, jak jsou na ně pacienti zvyklí – od pravidelných preventivních prohlídek, přes léčbu běžných zubních kazů a úrazů, až po složitější úkony, jakými je např. aplikace zubních implantátů. V ordinaci se snažíme poskytovat nejen vysoce kvalitní diagnostické a léčebné služby, ale také neustále pracujeme na tom, aby se u nás pacienti cítili dobře a mohli tak hodit za hlavu všechny obavy, které se někdy se stomatologickými úkony pojí. Své služby nabízíme jak dospělým pacientům, tak dětem, a u obou těchto skupin si dáváme záležet na maximálně šetrném přístupu.

A s jakými problémy Vám v ordinaci dokážeme pomoci? Jako základ celé naší péče chápeme důslednou pravidelnou prevenci, která našim pacientům pomáhá předejít mnoha závažným onemocněním chrupu a zbavuje je nutnosti absolvovat náročný a často i nákladný léčebný proces. Navštívit ordinaci zubního lékaře dvakrát ročně pro Vás znamená získat jistotu, že je Vaše ústní dutina v naprostém pořádku výměnou za pár desítek minut Vašeho času a velmi jednoduché a bezbolestné vyšetření. Jakmile se na Vašem chrupu přesto vyskytne nějaký problém – ať už počínající zubní kaz nebo první příznaky parodontózy –, můžeme rychle a účinně zasáhnout a zachovat tak Vaše zuby ve funkčním a především bezbolestném stavu. Do základních léčebných úkonů, které provádíme, patří především ošetřování chrupu pomocí zubních výplní, ve složitějších případech pak také endodontická ošetření, během nichž se snažíme zachránit zub se zasaženou zubní dření. Pacientům poskytujeme také kompletní implantologickou a protetickou péči, díky které dostávají kvalitní náhradu za ztracené zuby nebo dokonce celý chrup. Při poskytování všech svých ošetření myslíme i na estetickou stránku výsledku, především u patrných zásahů do chrupu, jakými jsou zubní plomby nebo zubní protézy. Pacientům, kteří chtějí vzhledu svých zubů věnovat ještě něco navíc, nabízíme také základní služby estetické stomatologie.

Velmi dobře vnímáme, že část pacientů má s návštěvami zubního lékaře spojeny negativní pocity a děláme vše, co je v našich silách, abychom všechny jejich obavy eliminovali. V oboru stomatologie máme více než čtyřicetiletou praxi a to nám pomáhá nejen léčit s maximální precizností, ale zároveň poskytovat pacientům veškerý komfort, který si zaslouží. Věříme, že dobrý zubní lékař musí mít nejen odborné schopnosti na nejvyšší možné úrovni, ale také kvalitní lidský přístup. Ať už do naší ordinace přijdete s jakýmikoli problémy, doufáme, že s kvalitou naší péče budete spokojeni. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Ordinační hodiny: 

Pondělí 6:30 – 12:00 13:00-16:00
Úterý 13:30 – 18:00
Středa 13:30 – 18:00
Čtvrtek 6:30 – 12:00 13:00-16:00
Pátek 6:30 – 12:00
 
Vyhrazené ordinační hodiny pro bolestivé případy:
Pondělí 6:30 – 7:00
Úterý, středa 13:30 – 14:00
Čtvrtek, pátek 6:30 – 7:00

Smluvní pojišťovny:

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA (209)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Revírní bratrská pokladna (213)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)